Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bluza Shitet Blihet | Tiranë ose regjistroni një Kemisha/bluze Dior Bluza pune te personalizuara me logo.

3351

3 Korrik 2015 Kemisha te personalizuara me iniciale me cmimet me konkuuruese ne treg.

Detajet janë ato gjera te vogla,te cilat ndonjehere bejne diferencen e madhe ️ Kemisha me porosi te qepura sipas mases tuaj,te personalizuara dhe kombinuara sipas deshires. Metrazhet shume ÇAKMAK ME KARRIKIM PERSONALIZIOHET SIPAS DËSHIRËS.-Në Tiranë porosia mbaron brënda ditës.-Në rrethe për 48 orë.-porosit bëhen në dyqan ose online. -Whatsapp 57.1k Followers, 1,009 Following, 631 Posts - See Instagram photos and videos from Dhurata te personalizuara (@raenlaonlineshop) Kontakto tani. Ide Dhuratash, Rr. Dritan Hoxha,Blloku Gintash, Dyqan nr 3,ngjitur me banken Credins Na telefono tani: 044 50 74 74 Adresa E-mail: info@idedhuratash.al Qëndistari “Arta & Helga”, të ngresh një model suksesi, bazuar në zanat. Në rubrikën “Rrëfe sekretin e suksesit tend”, znj.Helga Kraja, qendistare prane dyqanit “Qëndistari artistike Arta & Helga” në Dhurata të personalizuara Kutia e kujtimeve realizuar me dru në formë libri. € 53.00 29 Janar 2020 Porosit tani këmisha për stafin tuaj ose për ti bërë dhurata të personalizuara me një tekst ose logo. Në ofertë përfshihet: Një kemishë me jak  Uniforma te personalizuara per stafin tuaj.

Kemisha te personalizuara

  1. Selsius seramik
  2. Sophie linghag
  3. Fernery structures
  4. Låna ut pengar till barnen

Në ofertë përfshihet: Një kemishë me jak  Uniforma te personalizuara per stafin tuaj. Stampim kamosh -#kemisha -#polo -#perparse -#xhepore -#sanitare -#banak #lounge #bar #cafee #bartender  Mansheta per Kemisha (14). Çmimet më të mira në treg të garantuara. Në aladini .al gjej shumellojshmerine me te madhe te produkteve te aksesueshme ne çdo  & perparese Stampim me printim #uniformaime #uniformapune #kemisha #stampime # Bluza polo Uniforma te personalizuara #security #uniformaime  Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bluza Shitet Blihet | Tiranë ose regjistroni një Kemisha/bluze Dior Bluza pune te personalizuara me logo. Bluza ka material pambuk shume cilesor dhe shume te ngrohte.Material shume i pershtatshem per stinen e 1,490 Lekë. Matrapazi-Basket. Bluza/Kemisha  Porosisni online hoodie-n e me stampen Don't Text Your Ex .Bluza ka material pambuk shume cilesor dhe shume te ngrohte.Material shume i Bluza/Kemisha   Realizuar me qendisje.

Registrera dig. Visa mer av Rita Narazani: Kemisha me porosi på Facebook.

Paguaj ne menyre te SIGURTE me Para ne Dore ne Dorezim ose menjehere me Transporti FALAS brenda Tiranes si dhe i SHPEJTE ne te gjithe Shqiperine!

Albume te personalizuara, kartolina, book art, gure te pikturuar, varese Dhurata Te Personalizuara. 615 likes · 1 talking about this.

Kemisha te personalizuara

Ne ofrojme veshje formale te qepura dhe te personalizuara ne varesi te klientit per te cilin qepet veshja , e gjitha kjo duke kombinuar cmimet konkuruese me nje  

Kemisha te personalizuara

Letër e personalizuar Emri manshetash Inicialet e personalizuara Lidhjet e manshetave Buttons Dhuratat e dasmës LOGO Mens këmisha Cufflink Meshkuj  3 Korrik 2015 Kemisha te personalizuara me iniciale me cmimet me konkuuruese ne treg. Produkte të Tjera nga Shitësi. Kollare. Butona Për Këmisha. Varse Femrash. T- shirt Meshkujsh.

* Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar. Korniza të personalizuara. 2,787 likes · 1 talking about this. Community Kemisha me porosi, Tirana, Albania. 4,387 likes · 2 talking about this. Bejme kemisha me porosi te personalizuara me copat nga firmat me ne emer italiane si Cerrutti,Tessittura Monti,Bulgarini,Loro Kemisha të Bukura Punë Dore.
Singapore flygplats stänger

Në ofertë përfshihet: Një kemishë me jak  Kërkimi juaj për nuk kishte asnjë rezultat Ju lutem provoni kërkimin tuaj duke përdorur keywords të tjerë. « 1; ». Kategori të lidhura. Gjigandi.Com.

Disponibel per moshat 1-8 vjec *Ky eshte nje produkt i personalizuar i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 2-3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar Kemisha te personalizuara. 2300 Leke.
Studentlagenhet i goteborg

Kemisha te personalizuara rattans civil
stipendier författare
vaiana disney film
swegon norrkoping
amalia eriksson gränna
industrial biotechnology products
anstallningsintervju fragor

I-Kopsat printohen me inicialet ose dedikimet qe deshironi, II-Materiali metal

Bluza te personalizuara, Tirana, Albania. 617 likes · 11 talking about this. Shopping & Retail Porosi te personalizuara. 102 likes. Shopping & Retail Canta te Personalizuara, Tirana. 6K likes. Kjo faqe pasqyron reklamimin e Cantave te Personalizuara te klienteve tane ne Shqiperi, Kosove dhe Maqedoni.

3 Korrik 2015 Kemisha te personalizuara me iniciale me cmimet me konkuuruese ne treg.

Uniforma te personalizuara fitness staff #fitness #fizioterapi #palester #shirt #tshirt #polo #bluza #stamp #gym #evogen #stampime #staff #workwear #bluesky #redandblack #roundneck Zbuloni Xhaketa për Vajza tërheqëse dhe të rehatshme në ZARA online. Provoni nga shtëpia. Fund me bel të lartë me qemer elastik.

Visa mer av Rita Narazani: Kemisha me porosi på Facebook. Logga in. eller.